Transfer plastizolowy – nadruki na odzieży

 

Transfer plastizolowy to odmiana sitodruku, w której wzór przenosi się najpierw na specjalny papier lub folię przy użyciu prasy, a dopiero później na ozdabianą powierzchnię. Jest to technika, która umożliwia uzyskanie zadowalających efektów podczas druku na mniej równych i trudniej dostępnych dla tradycyjnej matrycy powierzchniach, a więc na przykład czapkach czy kieszonkach. Transfer plastizolowy pozwala również na umieszczenie nadruku na szwie lub przy kołnierzu. Specjalne farby plastizolowe używane do tego rodzaju zadruku są elastyczne i miękkie, dzięki czemu wykonana w ten sposób odzież lub gadżety reklamowe  są bardzo trwałe. Farby te charakteryzują się również wyrazistością oraz dobrym kryciem. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie wyrazistych barw i krawędzi wzoru nawet na ciemnych tkaninach.

 

 Znakowanie odzieży za pomocą transferu plastizolowego – Chorzów, Katowice

 

Transfer plastizolowy stosować można do ozdabiania odzieży (m.in. bawełny, poliestru, ortalionu), a także gadżetów firmowych takich jak czapki, torby bawełniane czy plecaki. Świetnie prezentuje się np. oznakowana w ten sposób odzież robocza lub koszulki sportowe. Z racji konieczności przygotowania matrycy do wykonania takiego nadruku, metoda ta jest tym bardziej opłacalna, im więcej sztuk produktu potrzebujesz. Świetnie nadaje się więc do dużych nakładów i produkcji masowej. Wybierz transfer plastizolowy jeśli cenisz wysoką jakość, chcesz wykonać nadruk na nierównej lub trudnodostępnej powierzchni albo potrzebujesz dużego nakładu tego samego produktu. Jakość naszego wykonania z pewnością Cię nie zawiedzie!

Klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu:
Zostań naszym klientem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

preloader