Sitodruk

Sitodruk – Katowice, Chorzów

 

Sitodruk jest najbardziej popularną metodą wykonywania nadruków na odzieży. Do jej zalet z pewnością zalicza się wysoka trwałość, doskonała estetyka i opłacalność w przypadku produkcji dużych nakładów. Nadruki na koszulkach wykonuje się za pomocą specjalnego szablonu, zwanego sitem lub matrycą, przez który nakłada i dociska się farbę. Wzór przeniesiony na tkaninę w ten sposób tworzy na jej powierzchni niespieralną powłokę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych farb do sitodruku nadruki są elastyczne i wytrzymałe. Przy użyciu tej technologii tworzyć można także torby bawełniane z nadrukiem.

 

Trwałe i estetyczne nadruki na odzieży – sitodruk

 

Ozdabianie i znakowanie odzieży sitodrukiem można wykonywać bezpośrednio na tkaninie lub za pomocą transferu. Sitodruk bezpośredni sprawdza się w przypadku gładkich powierzchni, takich jak koszulki czy torby bawełniane z nadrukiem. Jego wykonanie jest szybkie, zazwyczaj używa się do tego celu specjalnych maszyn, tak zwanych karuzel, które wykonują nadruki automatycznie. Transfer plastizolowy to zaś odmiana sitodruku, w której, zamiast nakładać farbę bezpośrednio na tkaninę, używa się specjalnego medium transferowego.

 

Wybierz odzież reklamową z nadrukiem wykonanym tą metodą jeśli doceniasz sprawdzone, wszechstronne rozwiązania. Warto też pamiętać, że sitodruk jest najbardziej opłacalny przy dużych nakładach – im więcej sztuk zamówisz, tym mniej będzie kosztować jednostkowy produkt.

 

Sitodruk cieszy się opinią najtrwalszej z metod nadruku na odzieży, stąd jego niesłabnąca popularność. Wykonane w prawidłowy sposób i przy użyciu wysokiej jakości farb koszulki z nadrukiem wykonanym „sitem” będą służyć ich posiadaczom przez wiele lat.

Klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu:
Zostań naszym klientem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
preloader