Sitodruk

Sitodruk – Katowice, Chorzów

 

Sitodruk jest najbardziej popularną metodą wykonywania nadruków na odzieży. Do jej zalet z pewnością zalicza się wysoka trwałość, doskonała estetyka i opłacalność w przypadku produkcji dużych nakładów. Nadruki na koszulkach wykonuje się za pomocą specjalnego szablonu, zwanego sitem lub matrycą, przez który nakłada i dociska się farbę. Wzór przeniesiony na tkaninę w ten sposób tworzy na jej powierzchni niespieralną powłokę. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych farb do sitodruku nadruki są elastyczne i wytrzymałe. Przy użyciu tej technologii tworzyć można także torby bawełniane z nadrukiem.

 

Trwałe i estetyczne nadruki na odzieży – sitodruk

 

Ozdabianie i znakowanie odzieży sitodrukiem można wykonywać bezpośrednio na tkaninie lub za pomocą transferu. Sitodruk bezpośredni sprawdza się w przypadku gładkich powierzchni, takich jak koszulki czy torby bawełniane z nadrukiem. Jego wykonanie jest szybkie, zazwyczaj używa się do tego celu specjalnych maszyn, tak zwanych karuzel, które wykonują nadruki automatycznie. Transfer plastizolowy to zaś odmiana sitodruku, w której, zamiast nakładać farbę bezpośrednio na tkaninę, używa się specjalnego medium transferowego.

 

Wybierz nadruki na koszulki wykonane tą metodą jeśli doceniasz sprawdzone, wszechstronne rozwiązania. Warto też pamiętać, że sitodruk jest najbardziej opłacalny przy dużych nakładach – im więcej sztuk zamówisz, tym mniej będzie kosztować jednostkowy produkt.

 

Sitodruk cieszy się opinią najtrwalszej z metod nadruku na odzieży, stąd jego niesłabnąca popularność. Wykonane w prawidłowy sposób i przy użyciu wysokiej jakości farb koszulki z nadrukiem wykonanym „sitem” będą służyć ich posiadaczom przez wiele lat.

Klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu:
Zostań naszym klientem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
preloader