Kubki z nadrukiem

Któż z nas nie ma ulubionego kubka do porannej kawy lub herbaty? W tej sytuacji nie dziwi, że badania przeprowadzone przez Kantar TNS wskazują, iż kubek z nadrukiem to ulubiony gadżet reklamowy Polaków. Szkoda byłoby nie wykorzystać potencjału, który drzemie w tym niepozornym przedmiocie, z którym stykamy się każdego dnia?

Kubki z nadrukiem skutecznie wspierają działania marketingowe marek bez względu branżę, którą reprezentują. Porcelana reklamowa podnosi świadomość konsumentów i docelowo ma wpływ na wybory, których dokonują podczas codziennych zakupów. Jednak aby osiągnąć trwały efekt w postaci zwiększenia rozpoznawalności marki, warto korzystać z wysokiej jakości produktów.


Efektowne kubki reklamowe


Niebanalny design w połączeniu z trwałością i możliwością łatwego utrzymania w czystości (możliwość mycia w zmywarce) sprawi, że kontrahent lub klient będzie często sięgał po kubek reklamowy, a może nawet stanie się on jego ulubionym. Nie można bowiem zapominać, że kubek to nie tylko przedmiot typowo użytkowy. Niezwykle ważna jest także jego estetyka.

Nie daj o sobie zapomnieć i już dziś skorzystaj z kompleksowej oferty kubków z własnym nadrukiem oferowanych przez naszą firmę. Możesz dostarczyć nam swój projekt albo tylko opowiedzieć czego oczekujesz, a my zajmiemy się resztą. Dołożymy wszelkich starań, abyś otrzymał poręczny produkt, który będzie trwale i skutecznie promował Twoją firmę i znacząco wpłynie na rozpoznawalność marki lub oferowanych produktów. Zapraszamy do współpracy klientów komercyjnych z Katowic, Chorzowa oraz innych miast województwa śląskiego.


preloader