Kamizelki odblaskowe z nadrukiem

Kamizelki odblaskowe stanowią niezwykle ważny element wyposażenia pracowników. Chronią ich bezpieczeństwo podczas wykonywania obowiązków służbowych w warunkach podwyższonego ryzyka i informują innych uczestników ruchu drogowego, że sytuacja na drodze jest odmienna od standardowej.

Odblaskowe kurtki robocze oprócz zwiększenia bezpieczeństwa mogą być wykorzystywane dodatkowo jako nośnik informacyjny. Ekipa pracująca takich kamizelkach na odległość informuje, kogo reprezentuje. Jest to niezwykle pomocne szczególnie w sytuacjach, gdy mają miejsce jakiekolwiek nadużycia.Kamizelki odblaskowe z logo


Kamizelki odblaskowe z nadrukiem to również doskonały gadżet reklamowy niezwykle pomocny w promocji marki lub firmy. I nie chodzi tutaj wyłącznie o odzież reklamową, w którą wyposażamy pracowników. Niezwykle popularna jest bowiem dystrybucja tego rodzaju praktycznych gadżetów wśród kontrahentów oraz potencjalnych klientów. Często ma to miejsce przy okazji akcji podnoszących świadomość w zakresie bezpieczeństwa na drodze. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby takie kamizelki przekazywać również bez specjalnej okazji.

Konsumenci doceniają takie prezenty, ponieważ nie są one kolejnym bezużytecznym gadżetem, który w krótkim czasie pokryje warstwa kurzu. Są używane na co dzień, wykorzystywane podczas wieczornych treningów biegowych i wożone w samochodach w razie zaistnienia nieprzewidzianej sytuacji na drodze. Dużą popularnością cieszą się również odblaskowe kamizelki dla najmłodszych, dzięki którym dzieci są widoczne na drodze. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju gadżety reklamowe są doskonałym sposobem na budowanie świadomości odpowiedzialnej marki, z którego firmy coraz chętniej korzystają.

Chcesz zamówić kamizelki odblaskowe z logo lub hasłem promującym Twoje przedsiębiorstwo? Skontaktuj się z nami!


preloader