Odzież dla pracowników

Profesjonalna odzież robocza z nadrukiem

W Twojej firmie obowiązują zasady dotyczące spójnego ubioru pracowników? Posiadasz identyfikację wizualną, którą posługujesz się na co dzień i chciałbyś, aby Twoi pracownicy również byli jej częścią?

Odzież dla pracowników

Z przyjemnością przyjmiemy Twoje zlecenie nadruku logo firmy na koszulkach, zwykłych t-shirtach lub koszulkach polo. Pokazujemy, że odzież dla pracowników i koszulki robocze z nadrukiem nie muszą być nudne, a wręcz przeciwnie, mogą wspaniale uzupełniać całą, firmową identyfikację. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom rozumiemy konieczność kompleksowej obsługi na najwyższym poziomie, dlatego wciąż się rozwijamy i doskonalimy.

Poza sitodrukiem bezpośrednim i transferowym, możemy zaoferować naszym Klientom wiele innych rozwiązań, takich jak np. nadruki cięte ploterowo; flock i flex, cyfrowe DTG, sublimację oraz haft komputerowy. Służymy pomocą i chętnie doradzamy naszym Klientom najlepsze rozwiązania z zakresu optymalnej metody druku na odzieży dla pracowników. Cena jest atrakcyjna i konkurencyjna. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą klientów z Katowic i Chorzowa, zainteresowanych profesjonalną usługą nadruku.

preloader