Czapki z haftem

Haft komputerowy to trwała i sprawdzona w praktyce metoda znakowania różnorodnych elementów odzieży. Wykorzystując rozliczne zalety tego rozwiązania, tworzymy efektowne czapki reklamowe. Z racji, że haft tego typu wykorzystuje gęsto wbijane nici, doskonale prezentuje się na materiałach o wyższej niż standardowa gramaturze, z których wykonywane są współczesne czapki. Haft logo, hasła reklamowego promującego markę lub innego elementu ją wyróżniającego to doskonały pomysł na stworzenie użytecznego i praktycznego w codziennym zastosowaniu nośnika reklamowego. Czapka z haftem będzie promować firmę tak długo, jak długo będzie w użyciu, ponieważ trwałe znakowanie nie zniszczy się ani podczas noszenia, ani w czasie prania.Czapki z logo firmy


Nowoczesny haft komputerowy to precyzyjna metoda dająca spektakularne efekty. To szybki i dokładny sposób na różnobarwne znakowanie bez możliwości nakładania się na siebie poszczególnych kolorów nici. To wszystko sprawia, że każda czapka z logo prezentuje się efektownie i przyciąga wzrok. Nie trzeba dodawać, że wpływa to pozytywnie również na świadomość marki w umysłach osób, które się z nią stykają w przestrzeni publicznej.

Czapka z własnym haftem to świetny sposób na reklamę, ale nie tylko. Klienci prywatni ceniący sobie oryginalność mogą w taki sposób wyróżnić się z szarego tłumu tak samo ubranych osób. Pewnie dlatego z roku na rok przybywa osób zainteresowanych tego rodzaju usługami dla klientów indywidualnych.

Masz w planie zamówienie stylowych czapek z haftem, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zadzwoń do nas i opowiedz o swoim pomyśle! Zrealizujemy go dla Ciebie, szybciej niż myślisz! Zapraszamy!


preloader