Gadżety reklamowe

zobacz katalog online!


Przejdź do wybranej kategorii:

Kubki ceramiczne

Pamięci USB

Kubki termiczne

Power

banki

gadżety reklamowe

Breloki

Parasole

Długopisy

Torby

Gadżety reklamowe z nadrukiem – ZoKart

Gadżety reklamowe to świetny sposób na promocję każdej firmy. Dopasowany do profilu Twojej działalności drobiazg to rewelacyjny dodatek do zamówień czy prezent dla Klientów. Gadżety z nadrukiem mogą również stanowić element identyfikacji wizualnej w biurze – jednolite kubki z nadrukiem w postaci logo firmy, długopisy czy pendrive’y dodadzą powagi i prestiżu każdemu biznesowemu przedsięwzięciu. Z pewnością zrobią też wrażenie na odwiedzających Twoją siedzibę potencjalnych klientach, partnerach czy kontrahentach.

Stylowe gadżety z nadrukiem – duży wybór produktów

W naszym asortymencie znajdziesz różnego rodzaju gadżety reklamowe, które z przyjemnością ozdobimy dla Ciebie dowolnym nadrukiem. To m.in.:

  • kubki ceramiczne i termiczne,
  • długopisy,
  • breloki,
  • pendrive’y i power banki,
  • parasole,
  • torby.

Nowoczesne metody zdobienia gadżetów reklamowych – Chorzów, Katowice

Do ich zdobienia wykorzystujemy nowoczesne i trwałe metody, m.in. sublimację oraz transfer plastizolowy. Treść i wygląd nadruku ogranicza zaś w zasadzie tylko Twoja wyobraźnia i rozmiary gadżetu. Może to być napis lub grafika, w jednym kolorze lub dowolnej ich kombinacji. Wykonamy dla Ciebie gadżety reklamowe z logo firmy, nazwą drużyny, ulubionym cytatem oraz dowolnym wzorem – wybór należy do ciebie! Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, możesz też być pewien, że jakość produkowanych przez nas gadżetów Cię nie zawiedzie.

Klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu:
Zostań naszym klientem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
preloader