Haft Komputerowy

Haft komputerowy – Chorzów, Katowice

 

Haft komputerowy to bardzo efektowny sposób na ozdabianie i znakowanie odzieży. To również metoda najbardziej tradycyjna, której proces produkcji został unowocześniony i dostosowany do wymogów dzisiejszych czasów. Skuteczne, sterowane komputerowo maszyny, zwane hafciarkami umożliwiają wykonywanie tego typu ozdób w sposób szybki i precyzyjny.

 

Tego typu specyficzne nadruki na koszulkach i innej odzieży są najtrwalsze i najbardziej eleganckie. Sprawdzają się przede wszystkim na grubszych tkaninach. Jest to więc metoda idealna do ozdabiania dżinsu czy bluz, a haft logo na czapce, torebce czy ręczniku to elegancki pomysł na gadżety firmowe. Świetnie prezentują się także koszulki polo z haftem.

 

Haft komputerowy – właściwości

 

Haft komputerowy pozwala na uzyskanie rozmaitych efektów dzięki użyciu różnych rodzajów nici i technik wykonania. Haftowane ozdoby na odzieży mogą być płaskie lub wypukłe, a także na przykład metaliczne. Hafciarki komputerowe mogą wykonywać ozdoby w kilku kolorach naraz, nie stanowi więc dla nich problemu na przykład wielobarwne logo.. Ta metoda jest najodpowiedniejsza do umieszczania na odzieży lub gadżetach niewielkich emblematów, tarcz czy logotypów, za jej pomocą można jednak ozdabiać odzież również większymi i bardziej skomplikowanymi wzorami.

 

Wzory wykonane metodą haftu komputerowego to rozwiązanie idealne dla wymagających Klientów, którzy cenią sobie przede wszystkim jakość i profesjonalny wygląd. To dobry sposób na znakowanie odzieży dla pracowników. Haftem komputerowym ozdobić można też wysokiej klasy gadżety z nadrukiem. Za pomocą tej technologii tworzyć można również uniwersalne naszywki.

Klienci, którzy zaufali naszemu doświadczeniu:
Zostań naszym klientem. Jesteśmy tutaj dla Ciebie.
preloader